Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Domy na sprzedaż Świerszczów-Kolonia - Oferty sprzedaży domów

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Dom wolnostojący

Nowy Uścimów(Świerszczów-Kolonia + 21 km)

350 000 zł80 m² 4 375 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:4 900 m²

Dom wolnostojący na działce 4900 m2. Wybudowany w 1960 r. z cegły, ocieplony, dach pokryty onduliną falistą, okna drewniane. Dom dwukondygnacyjny, częściowo podpiwniczony. Na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Domek letniskowy Krasne

Krasne(Świerszczów-Kolonia + 16 km)

189 000 zł18,70 m² 10 106,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:1 488 m²

Duża działka letniskowa Z domkiem, tylko 8 minut spacerem do plaży! Letniskowy domek kontenerowy , o powierzchni ok. 18,7 m2 usytuowany na zadbanej działce, o powierzchni 1488 m2. Przed.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Białka

Białka(Świerszczów-Kolonia + 24 km)

879 000 zł250 m² 3 516 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 190 m²

Uwaga - wyjątkowa oferta Całoroczny, piętrowy dom, przepięknie położony nad jeziorem Białka! Pierwsza linia zabudowy przy słonecznej promenadzie i plaży. Z Lublina dojeżdżamy tam.

Szczegóły ogłoszenia

Domek letniskowy Lejno

Lejno(Świerszczów-Kolonia + 13 km)

420 000 zł96 m² 4 375 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:507 m²

Prezentuje na sprzedaż całoroczny dom rekreacyjny o powierzchni całkowitej 96m2 znajdujący się w miejscowości Lejno usytuowany na działce o powierzchni 507 m2, oddalony 1km od jeziora.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem Trawniki-Kolonia

Trawniki-Kolonia(Świerszczów-Kolonia + 25 km)

799 000 zł270 m² 2 959,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:5 000 m²

Dom wolno stojący w Trawnikach po generalnym remoncie i przebudowie w 2014r. Budynek powstał w latach 60-tych; ma powierzchnię całkowitą ok. 270 m2 i stoi na świetnie.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Puchaczów(Świerszczów-Kolonia + 14 km)

919 700 zł173,30 m² 5 306,98 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 165 m²

Na sprzedaż wolnostojący dom jednorodzinny, położony w miejscowości Puchaczów o powierzchni użytkowej wynoszącej 173 m2 (wraz z garażem), usytuowany na ogrodzonej (siatką) działce.

Szczegóły ogłoszenia

Domek letniskowy Nowy Orzechów

Nowy Orzechów(Świerszczów-Kolonia + 17 km)

599 000 zł108 m² 5 546,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 400 m²

Przytulny dom z ogrodem na Pojezierzu Łęczyńsko-Włodawskim Nowy Orzechów Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość w sercu natury, idealna do zamieszkania całorocznego lub jako dom letniskowy!.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Wola Wereszczyńska

Wola Wereszczyńska(Świerszczów-Kolonia + 11 km)

350 000 zł42 m² 8 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Są nieruchomości, które dają coś więcej niż gotową przestrzeń oferują możliwości, elastyczność i realny potencjał na przyszłość. To właśnie jedna z takich ofert. Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Domek letniskowy

Wytyczno(Świerszczów-Kolonia + 12 km)

195 000 zł45 m² 4 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:200 m²

Na sprzedaż domek letniskowy wolnostojący o powierzchni 45 m Wytyczno Kochanowskie, gmina Urszulin, powiat włodawski. Domek gotowy do zamieszkania, wybudowany w 2015 roku. Wykończony.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Lubowierz

Lubowierz(Świerszczów-Kolonia + 15 km)

970 000 zł234 m² 4 145,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:11

 

Powierzchnia działki:5 772 m²

Siedlisko z trzema domkami w sercu natury gotowy biznes agroturystyczny! Lubowierz, gm. Stary Brus | 57 arów | 970 000 zł Wyobraź sobie poranek z kawą na tarasie, śpiew ptaków zamiast.